Burada sizin reklamınız ola bilər

Bu gün AvroLiqada 43 oyun – İki komandamız meydana çıxır – TƏQVİM
13 Avqust 2019 , 11:33

Bu gün AvroLiqada 43 oyun – İki komandamız meydana çıxır – TƏQVİM


Bu gün UEFA Avropa Liqasında I təsnifat mərhələsinin ilk oyunlarına yekun vurulacaq.

 

Primetime.az xəbər verir ki, son oyun günündə 43 qarşılaşma keçiriləcək.

Təmsilçilərimizdən “Səbail” Bakıda Rumıniyanın “Universitatya Krayova” klubunu qəbul edəcək, “Neftçi” isə səfərdə Moldova “Sperantsa”sının qonağı olacaq.

Bugünkü görüşlərdən ikisi “Səbail” və “Qəbələ” üçün əhəmiyyətlidir. “Dinamo” (Tbilisi, Gürcüstan) – “Enqordani” (Andorra) cütünün qalibi  II təsnifat mərhələsində “Qəbələ” ilə qarşılaşacaq. “Səbail” mərhələ adlayacağı təqdirdə isə bu gün meydana çıxacaq “Honved” (Macarıstan) – “Jalgiris” (Vilnüs, Litva) cütünün güclüsü ilə üz-üzə gələcək.

Qeyd edək ki, cavab görüşləri 16 – 18 iyulda keçiriləcək.

11 iyul

Avropa Liqası

I təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar

17:30. “Pünik” (Ermənistan) – “Şkupi” (Şimali Makedoniya)

18:00. “Ordabası” (Qazaxıstan) – “Torpedo” (Kutaisi, Gürcüstan)

18:45. “Ventspils” (Latviya) – “Teuta” (Albaniya)

19:00. “Alaşkert” (Ermənistan) – “Makedoniya Gerçe” (Şimali Makedoniya)

19:30. “Laçi” (Albaniya) – “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail)

19:30. AEK (Kipr) – “Petrokub” (Moldova)

19:45. “Trans” (Estoniya) – “Buduçnost” (Monteneqro)

20:00. “Flora” (Estoniya) – “Radniçki” (Serbiya)

20:00. “Kuopio” (Finlandiya) – “Vitebsk” (Belarus)

20:00. “Səbail” (Azərbaycan) – “Universitatya” (Rumıniya)

20:30. “Baltsan” (Malta) – “Domjale” (Sloveniya)

20:30. “Riteryay” (Litva) – “Klaksvik” (Farer adaları)

20:30. “Rujomberok” (Slovakiya) – “Levski” (Bolqarıstan)

21:00. “Akademiya Pandev” (Şimali Makedoniya) – “Zrinski” (Bosniya və Herseqovina)

21:00. “Brondbü” (Danimarka) – “İnter” (Turku, Finlandiya)

21:00. “Debretsen” (Macarıstan) – “Kukesi” (Albaniya)

21:00. “Dinamo” (Tbilisi, Gürcüstan) – “Enqordani” (Andorra)

21:00. “Makkabi” (Hayfa, İsrail) – “Mura” (Sloveniya)

21:00. “Sperantsa” (Moldova) – “Neftçi” (Azərbaycan)

21:00. “Brann” (Norveç) – “Şemrok Rovers” (İrlandiya)

21:00. “Jalgiris” (Kaunas, Litva) – “Apollon” (Kipr)

21:00. “Kruzaders” (Şimali İrlandiya) – “B-36 Torshavn” (Farer adaları)

21:00. “Liepaya” (Latviya) – “Dinamo” (Minsk, Belarus)

21:00. “Malmö” (İsveç) –  “Ballumena” (Şimali İrlandiya)

21:00. “Mölde” (Norveç) –  “Reykyavik” (İslandiya)

21:00. “Radnik” (Bosniya və Herseqovina) – “Spartak” (Trnava, Slovakiya)

21:00. “Şaxtyor” (Soliqorsk, Belarus) – “Hibernian” (Malta)

21:30. “Fola Eş” (Lüksemburq) – “Çixura” (Gürcüstan)

22:00.  “Konnax” (Uels) – “Kilmarnok” (Şotlandiya)

22:00. “Olimpiya” (Lyublyana, Sloveniya) – “Riqa” (Latviya)

22:30. “Çukariçki” (Serbiya) – “Banants” (Ermənistan)

22:30. “Styaua” (Buxarest, Rumıniya) – “Milsami” (Moldova)

22:30. “Zeta” (Monteneqro) – “Vidi” (Macarıstan)

22:30. “Dunayska Streda” (Slovakiya) – “Krakoviya” (Polşa)

22:30. “Europa” (Cəbəllütariq) – “Legiya” (Polşa)

22:45. “Aberdin” (Şotlandiya) – “Rovanyemi” (Finlandiya)

22:45. “Kliftonvill” (Şimali İrlandiya) – “Hoqesun” (Norveç)

22:45. “Kork Siti” (İrlandiya) – “Proqres” (Lüksemburq)

22:45. “Sent-Patriks” (İrlandiya) – “Nörrçöpinq” (İsveç)

23:00. “Honved” (Macarıstan) – “Jalgiris” (Vilnüs, Litva)

23:00. “Şiroki Briyeq” (Bosniya və Herseqovina) – “Kayrat” (Qazaxıstan)

00:00. “Breydablik” (İslandiya) – “Vaduts” (Lixtenşteyn)

00:00. “Styarnan” (İslandiya) – “Levadiya” (Estoniya)

10 iyul

“Jeness” (Lüksemburq) – “Tobol” (Qazaxıstan) – 0:0


9 iyul


“Sent Josefs” (Cəbəllütariq) – “Reyncers” (Şotlandiya) – 0:4

“Qzira” (Malta) – “Hayduk” (Split, Xorvatiya) – 0:2

MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) – “Titoqrad” (Monteneqro) – 4:0

Burada sizin reklamınız ola bilər

SİZƏ MARAQLI OLA BİLƏR